Yazı Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 21:47 Bu yazı 1908 kez okundu
 
YİNE SAHNEDE YOKUZ!
Çepni Mustafa Can
haber@gebzeninsesi.com
 
 

'NE SİYASET'TE 'NE SİVİLTOPLUM ÖRGÜRLERİNDE YOKUZ, YOK SAYILIYORUZ...!

 

Kendimi bildim bileli STK ve siyastin içindeyim...

Yıllardır hep ufacık makamlar peşinde koşan bir toplumun ferdiyim.

Kocaeli'nde Giresunlu nüfusu  ne STK olarak ne de siyasette temsil edilebilmeleri için arzu edilen, beklenilen düzeye gelmedi, bu gidişle de gelmeyecek gibi görülüyor.

Benim de mensubu olduğum Federasyon kurulduğu günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığı gibi temsil ettiği toplum için yapamadıkları tartışılıyor.

Bir diğer STK olan Giresun İşadamları Bürokratları Derneği kurulduğu zamananlarda bir değişim olacak başka bir hava olacak diye beklerken o da aile ve arkadaş birliği olmaktan öteye gidemeyeceği ne yazık ki görüyoruz.

Gebze'de 50'ye yakın derneğimiz var bir çoğu tabela derneği, kalanlar oyun salonu bir kaç tanesi de gerçekten derneğin faliyet alanlarını kısıtlı olsa da yerine getirmeye çalışıyor...
2020 yılının ikinci yarısında partiler kongre sürecine girdi CHP,  MHP,   AK PARTİ  ve  diğerleri...

Bulunduğumuz bölge için yazıyorum,  Ak Parti hariç Gebze,Darıca,Çayırova ve Dilovası için yazıyorum bir tane temsilcimiz yok ne asilde ne yedekte!   Ak Parti Gebze'de ise tam anlamıyla hayal kırıklığı  yaşadık.  İlk 5 de amiraller varken bizi temsil edecekler o gemide ancak "tayfa" olarak görülüyor.

Gebze'de CHP DE YOKUZ, MHP DE YOKUZ, AK PARTİ'DE VARLA YOK ARASI!

DİĞER İLÇELERDE ZATEN YOKUZ,YOKUZ   YOK OĞLU YOKUZ...

KALIN SAĞLICAKLA.

 
Etiketler: YİNE, SAHNEDE, YOKUZ!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı