Yazı Detayı
04 Kasım 2020 - Çarşamba 14:24 Bu yazı 1994 kez okundu
 
Masal Hanım Kimdir ?
Masal Hanım
 
 
Ben Masal Hanım . 05.02.1997 İstanbul doğumluyum ama aslen Tokatlıyım. İstanbul Doğuş Üniversitesi Grafik bölümü 3 Sınıf öğrencisiyim. Ayrıca Anadolu üniversitesi Adalet bölümü 1 Sınıf öğrencisiyim. Bölümlerimde başarı elde etmek için farklı araştırmalar içine girmeyi seven bir yapım var .
 
 
Tek hedef doğrultusunda değil, birçok hedefler doğrultusunda ilerleyen biriyim . Hedeflerimi seçerken severek yapabileceğim hobiler olarak düşünüp başarı elde etmeye çalışıyorum. Çünkü,hedeflerimi zirvede tutabilmem için önce sevmeliyim. Örnek vermek gerekirse müzikle ilgilenen dinlemeyi ve söylemeyi seven biriyim bu yüzden birçok yarışmalara katılıp birincilikle ayrıldım. Yazmayı, okumayı, çizmeyi, yorumlamayı ve tüm bunları sorgulamayı çok seven biriyim .
 
 
 
Kitapları okuyup anlayıp daha sonra bende hangi duyguları uyandırdığını, yazarın aslında tam olarak okuyucuya neyi anlatmak istediğini kendimle tartışırım. Çünkü hayat yanlış anlaşılmalara çok müsait. Kalıplaşmış olumsuzluklar yıkılmadıkça, hayatı sorgulamadıkça bu kalıpları yıkmak çok zor . Bu yüzden önce okumak, anlamak daha sonra da sorgulamak gerekir.
 
Etiketler: Masal, Hanım, Kimdir, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı