Haber Detayı
28 Mayıs 2021 - Cuma 10:25 Bu haber 3372 kez okundu
 
Nazim Özen ve Yılmaz Uğurlu'dan Hürriyet mahallesinde yanan eve ziyaret
Çayırova Ülkü ocakları başkanı Nazim Özen ve Mhp Beylikbağı bölge önceki dönem başkanı Yılmaz Uğurlu geçtiğimiz 25 Mayıs günü Hürriyet Mahallesi'nde yanan evi ve mağdur aileyi ziyarette bulundular.
ÖZEL HABER Haberi
Nazim Özen ve Yılmaz Uğurlu'dan  Hürriyet mahallesinde yanan eve ziyaret

Çayırova Ülkü ocakları başkanı Nazim Özen ve Mhp Beylikbağı bölge önceki dönem başkanı Yılmaz Uğurlu geçtiğimiz 25 Mayıs günü Hürriyet Mahallesi'nde yanan evi ve mağdur aileyi  ziyarette bulundular.

Başkan Nazim Özen ve Yılmaz Uğurlu beraberindeki heyet ile beraber Hürriyet mahallesinde elektrik kontağından çıkan yangın ile kullanılamaz hale gelen evin sahiplerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, yangın ile ilgili bilgi aldılar.

Özen, madur aile ile de yaptığı görüşmede her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağını ve Gebze belediyesinin de söz vermiş olduğu maduğriyetin  bir ay içinde tamamlanması ile alakalı da bu konunun takipcisi olacaklarını bildirdi.

Daha sonra ,Çayırova ülkü ocakları başkanı Nazim Özen Yılmaz Uğurlu  ve ekibi Çayırova mezarlığına geçerek Ülkücü Şehit Niyazi Şahin'nin kabri başında dua ederek; Şehidi yaad etiler. 

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı