Haber Detayı
16 Nisan 2021 - Cuma 18:50
 
Mağdur Pilavcı Balonu patladı!
Gebze'deki pilavcının gerçek hikayesi ortaya çıktı.Gebze'de mevzuata aykırı şekilde satış yapan pilavcı hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.
GÜNDEM Haberi
Mağdur Pilavcı Balonu patladı!

Gebze Kirazpınar Mahallesi'nde hijyenik olmayan şartlarda trafiği tehlikeye sokacak bir noktada seyyar pilav satışı yapan Dursun Erdem isimli şahsı defalarca uyaran  zabıta müdürlüğü ekipleri bugün seyyar aracı bulunduğu yerden kaldırdı.

 

OLAYI SAPTIRDILAR!

 

Yaşanan olayın ardından bazı yayın organları konuyu saptırarak Dursun Erdem isimli şahsın sözde büyük bir oranda görme engelli olduğu için hiç bir firmada işe alınmadığını, Dursun'un 35 bin liralık hacizini ödemek ve ailesini geçindirebilmek için pilav sattığını iddia etti.

 

AİLENİN DURUMU OLDUKÇA İYİ!

 

Edinilen bilgilere göre;Dursun Erdem adındaki şahsın Gebze'de bir fabrikada çalıştığı ancak şuanda senelik izinli olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca Erdem'in babasının emekli ve üzerine İstanbul Zeytinburnun'da dubleks bir dairesi,aynı evde yaşayan Dursun Erdem'in kardeşinin de iyi düzeyde bir aylık geliri bulunduğu öğrenildi.

Kaynak:https://www.bizimgebze.com/gebze-deki-pilavcinin-gercek-hikayesi-ortaya-cikti/13030/?fbclid=IwAR2qnhdIRh9na13QuWqkJ5YJgfsDKdRZc5lipCffUsYsF9hB3lcog4xnLkg

Kaynak: Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı