Haber Detayı
19 Mart 2021 - Cuma 21:30
 
KOGİDEF'DEN İSTİŞARE TOPLANTISI!
Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu uzun bir pandemi sürecinden sonra Dernekler masasının tüm derneklerin kongrelerini yapması konusundaki talimatı doğrultusunda Kongre kararı alan Kogidef bu sebeple Kongre öncesi Federasyona bağlı dernek başkanlarının katıldığı İstişare toplantısını Federasyon merkezinde gerçekleştirdi.
ÖZEL HABER Haberi
KOGİDEF'DEN İSTİŞARE TOPLANTISI!

Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu uzun bir pandemi sürecinden sonra Dernekler masasının tüm derneklerin kongrelerini yapması konusundaki talimatı doğrultusunda Kongre kararı alan Kogidef bu sebeple Kongre öncesi Federasyona bağlı dernek başkanlarının katıldığı İstişare toplantısını Başkan Mehmet Elmas başkanlığında  Federasyon merkezinde gerçekleştirdi.

Federasyon Resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamada:

 

''Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu olarak uzun zamandır pandemi nedeniyle toplanamadığımız derneklerimizle bir araya geldik. Kongre öncesi İSTİŞARE ve hasbıhal amacıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk.

Özlemişiz.

Başkanımız Mehmet ELMAS özetle:

"Kurumsal yapısında her kesimi kucaklayıcı toparlayıcı ve iştişareye dayalı bir yönetim oluşturma hedefindeyiz.Geçmişi bırakıp geleceğe bakacağız. Bu camiaya Allah nasip ederse müstakil bir yer kazandıracağız"

Yapılacak kongremizin hayırlara vesile olmasını Allah c. c dan niyaz ediyoruz''.denildi.

 

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı