Haber Detayı
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 23:56 Bu haber 1145 kez okundu
 
Gebze'de yavru kediye eziyet eden 2 çocuk hakkında açıklama geldi
Gebze Belediyesinden kediye işkence eden 2 çocuğa ilişkin açıklama:
ASAYİŞ Haberi
Gebze'de yavru kediye eziyet eden 2 çocuk hakkında açıklama geldi

"Olayın psikolojik problemleri olduğu tespit edilen ve kardeş olan 2 çocuk tarafından yaklaşık 1 yıl önce gerçekleştirildiği şahitlerin ifadeleri de alınarak anlaşılmıştır"
 

KOCAELİ (AA) - Gebze Belediyesi, ilçede kediye işkence ettiği görüntüleri sosyal medyada yer alan 2 çocuğun psikolojik problemleri olduğunun tespit edildiğini bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Bugün sosyal medyada haklı bir duyarlılığa sebep olan görüntülerin belediyece şikayet konusu kabul edildiği, olayın gerçekleştiği adrese Zabıta Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yönlendirildiği kaydedildi.


 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Açıklamada şunlar bildirildi:

"Adreste yapılan incelemelerde, olayın psikolojik problemleri olduğu tespit edilen ve kardeş olan 2 çocuk tarafından yaklaşık 1 yıl önce gerçekleştirildiği şahitlerin ifadeleri de alınarak anlaşılmıştır. Olayla ilgili emniyet ekipleri ile irtibata geçilmiş, ilgili çocuklar ve annesi gerekli işlemlerin yapılması için emniyete sevk edilmiştir. Gebze Belediyesi olarak bu ve benzeri hadiseler ile karşılaşan vatandaşlarımızın bizimle ivedilikle irtibata geçmelerini rica ederiz."

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı