Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 13:20 Bu haber 2976 kez okundu
 
GEBZE'DE KALDIRIMDA YÜRÜYEMEYEN ANNE'NİN İSYANI
Bir okuyucumuzun haberleştirmemiz için bize gönderdiği yazıyı noktasına dahi dokunmadan paylaşıyorum. Devamında Benim yazım var. Düşüncelerimi dile getirdim.
ÖZEL HABER Haberi
GEBZE'DE KALDIRIMDA YÜRÜYEMEYEN ANNE'NİN İSYANI

Okuyucumuzun Haber merkezimize gönderdiği Kaldırımlar ile alakalı gönderdiği yazı:

Burasi Gebze mustafa paşa Şehit Yilmaz Argon caddesi üzeri Araba galerilerden ve yaya kaldirimina parkedenlerden illallah ettik

Az önce okuldan torunumu almaya giderken resimledim

Artık illallah ettik kaldırım dururken yürümek için çocuklarla yola iniyoruz ve bu çok tehlikeli

Size iletmek istedim Çok teşekkür ederim Mustafa kardeşim Bn iyilik kervanı Mustafa Paşa başkanı Ayşe Kuyucuoglu Gebze .

Gebze Şehit Yılmaz Argon caddesinde yürümek meziyet ister.dedi.

Gebzenin trafik çilesi malumumuz hemen herkesin dert yandığı ancak kalıcı yada geçici dahi çözmün bulunmadığı kronik vaka haline gelen, ancak belikde hepsinden önemlisi kaldırıma park edilen araçlar yüzünden insanların yürümesi için yapılan kaldırımların araçlar rtarafından işgal edilmesi trafik sorunudan daha önemli....

Zira özellikle çocuk arabası ile sokağa çıkan anne babalar, ufak çocuklar,yaşlılar,engelliler için Kaldırmda yürümek ipte cambazlık yapmak gibi bir hal aldı. Yürümek imkansı.

Bahsettiğimiz cadde üzerinde özellkle Galerici esnafının çoğunlukta oması aslında Gebze'nin Gebze dışında çok bütük bir galericiler sitesine ne kadar ihtiyaç duyduğunun göstergesi.

Ancak! burada Belediye kadar Galerici esnafı ve kaldırımlara park eden araç sahipleride suçlu! Neden mi? kaldırımların insanlar için yapıldığını buralara araç çelilmmesi gerektiğini idrak etmeleri lazım.

Son olarak Yetkili mercilerin bu konuda gereken adımları atarak soruna çözüm bulacaklarını ümidediyoruz.

Not:Gebze belediyesi Başkanı ve meclis üyelerinin habersiz bir şekilde şehir genelinde şehrin sorunlarını yerinde görmeleri için sık sık dolaşmaları gerekmektedir.

 

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı