Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 10:28 Bu haber 425 kez okundu
 
Çiftçi’den spor kulüplerine tam destek
Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan ve Çayırova’nın sportif başarısını yükseltmek için çalışmalar yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ’den ilçedeki amatör spor kulüplerine tam destek geldi.
ÇAYIROVA Haberi
Çiftçi’den spor kulüplerine tam destek

Salgın öncesi bir araya geldiği Çayırova Futbol Kulüpleri Birliği ile normalleşme sürecinin başlaması yeniden buluşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’nın sportif başarısı ilgili değerIendirmelerde bulunduğu kulüp başkanlarının istek, talep ve önerilerini dinledi.

Çayırova Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Muharrem Şen ve birlik üyesi futbol kulüplerinin başkanlarıyla Çayırova Belediyesi Merkez Sosyal tesislerinde toplantı yapan Başkan Çiftçi, sporun her branşında Çayırova’nın adını duyurmak, milli takımlara sporcu yetiştirmek için belediye olarak spor kulüplerine bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklerinin devam edeceğini söyledi. Spora, sporcuya ve kulüplere desteklerin tam olduğunu ifade eden Başkan Çiftçi, Spor kulüplerimize yazlık ve kışlık antrenman malzemesi, her takıma antrenör ve kaleci antrenörü desteği, antrenman ve hazırlık maçlarına araç tahsisi ve spor kulüplerimize eğitim desteği vereceğiz ”dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı