Haber Detayı
04 Ekim 2021 - Pazartesi 14:42 Bu haber 748 kez okundu
 
Ak Parti kurmaylarından, Bülent Özdemir'e hayırlı olsun ziyareti
MHP Gebze İlçe Başkanlığı görevine atanan Bülent Özdemir ve yönetimini, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, yönetimiyle birlikte ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Ak Parti kurmaylarından, Bülent Özdemir'e hayırlı olsun ziyareti

Gebze Belediye Başkanı  Zinnur BÜYÜKGÖZ, Gebze Ak Parti İlçe Başkanı  Recep KAYA ve Yönetim kurulu üyeleri ile berber Cumhur ittifakının bir diğer ortağı  olan  Milliyetçi Hareket partisi'nin Gebze ilçe başkanlığına getirilen Bülent ÖZDEMİR'i İlçe binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Büyükgöz’den MHP İlçe Başkanı Bülent Özdemir’e iade-i ziyaret. MHP Gebze İlçe Başkanlığı görevine atanan Bülent Özdemir ve yönetimini, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, yönetimiyle birlikte ziyaret etti. Parti binasında gerçekleştirilen ziyarette AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, il ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Yeni görevinde Bülent Özdemir’e başarılar dileyen Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya; Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti ve MHP’nin tam bir güç birliği ve uyum içerisinde millete ve ülkeye hizmet etmeyi sürdüreceğini vurguladılar. MHP İlçe Başkanı Bülent Özdemir, başkanların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret, hatıra fotoğrafı ve hediye takdiminin ardından sona erdi.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı