Yazı Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 00:46
 
Gebze’nin siyasi gelecegi..
Hasan Kurt
krt2834@gmail.com
 
 

Yaşadığımız Metropol kentin devasa sorunları var! bu sorunların başında plansız yapılaşma hızlı göç ve trafik, bir o kadar keşmekeşin arasında, hala Anadolu’nun farklı kentlerinden göç alması, süratle artan egitim,saglık barınma ihtiyacı doğmakta; üstüne birde göçmenlerin, Suriyelilerin sorunları var..!

 Tüm bunlara ek olarak Gebze’nin iki büyük mahallesinin tapu sorunu içinden çıkılmaz bir durum oluşturmaktadır; yerel yöneticilerin çözüm üretmekte zorlandığı bir çok başlık sayabiliriz.

 Tüm bunların gölgesinde yerel seçimlere dogru hızla ilerlemekteyiz. Mevcut başkana halk kızgın ve kırgın, dolayısıyla halkın beklentisine çözüm üretecek yeni aday adaylarından beklenti haliyle yüksek.

 Aday adaylarının bu şehire bakış açısı projeleri vaadleri hangi perspektiften baktıklarına bağlı ?Bakalım halkta karşılığı olacakmı ?Aslında mega kent sanayinin başkenti GEBZE’nin tüm bu sorunları aşmış olması gerekirdi, egitim ve saglık gibi temel sorunlarını AKPnin16 yıllık iktidarında çözmesi gerekirdi, maalesef bir çok konuda yerel yöneticiler merkezi hükümetin hızına yetişmekte zorlandı.Ve beklenen gün gelip çattı bakalım halkın tercihi hangi yönde olacak. Bekleyip göreceğiz

 

Krt2834@gmail.com

 
Etiketler: Gebze’nin, siyasi, gelecegi.., ,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide: Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki !


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı