Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 16:05
 
Zırhlıoğlu Toplu Tüketime Vatandaştan İsyan
GEBZE Haberi


Vayandaş'tan Zırhlıoğlına tepki:

Beylikbağında yaşayan özellikle Zırhlıoğlu toplu tüketim magazasına yakın oturanların genel olarak şikayet ettiği başlıca sebepler

Aşağıda yayınladığımız gibi. Vatandaşın keni sosyal hesabından yayınladığı bildiriyi noktasına dahi dokunmadan yayınlıyoruz.

Umarız yetkililer bu konuda gereken önlemi alırlar.

İŞTE O BİLDİRİ:

Beylikbağına Bu Zırhlıoğlu’nun Yapılmasına İzin Veren #Gebze_Belediyesi Bu Tırlar’ın Mahalle İçine Girip Çıkmasına Bir Kişi Öldüğündemi Mani Olacaksınız ? Zırhlıoğlu Bir Toplu Tüketim Mağazası İken Parekende Satış Sistemine Geçmiştir Malum Çevre Esnafını Bitirmişken Mahalle İçindeki Deposunuda Antrepo Olarak Lojistik Şirketlerine Kiraya Vermiş Olup 2 Tane Otomobilin Dahi Zor Geçtiği Sokaklarda Tırlarla Mücadele Ediyoruz.

 

 

 Kaldıki Ağır Vasıtaların Bir Çok Sokak Ve Caddelere Girişi Yasakken #Zırhlıoğlu Mağazasına Ait Deposuna Giriş Çıkışlar Mahalle İçinden Sağlanmaktadır.

 

 Acaba Merak Ediyoruz Mahalleli Olarak Bir Şoför Yada Bir Çalışaanla Mahalleliler Aradında Yaralanmalı Yada Ölümlü Bir Arbede Çıkıncamı Bu Tır Kamyon Giriş Çıkışları Yasaklanıcak Yada Bir Çocuk Yada Vatandaş Yada Mülk Zarar Gördüğünde Can Kaybı Olduğundamı Müdahale Edilecek Bu Konuya Mesut Akbayrak Sayın Beylikbağı Muhtarı Olarak Destek Vermesini Bekliyoruz Depo Girişini Anayola Aldırılmasını Rica Ediyoruz
#Gebzebelediyesi
#Zinnurbüyükgöz
#İnsan_Hayatı_Bukadar_Ucuz_Olmamalı

Gebze Belediyesi Göreve Davet Ediyoruz

resimler/kesai-_b9e2eb52818abe475f9b.jpg

Kaynak: Editör: Çepni Mustafa Can
 
Etiketler: Zırhlıoğlu, Toplu, Tüketime, Vatandaştan, İsyan,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Özlü Sözler
Ali ’ye düşman olan Allah’ a düşman olur.


Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


4b0df97c24b948a523bb1e389636dea7_119277e9749fc1c5dad6.jpg
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı