Haber Detayı
17 Nisan 2020 - Cuma 11:42
 
YENİDEN REFAH PARTİSİNDEN YENİ DÜNYA DÜZENİ KONFERANSI
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe teşkilatı Çarşamba konferansında buluştu. MKYK Üyesi Uzman Psikolog Mikdat Ertem Covid19 virüsünün gerisindeki Yeni Dünya düzeni yapılanmasını ve planlarını Zoom üzerinden yapılan konferansla anlattı.
SİYASET Haberi


 

 

Freud, Engels, Hitler, Stalin, Troçki ve Tito' nun bir dönem Avusturya Viyana'da aynı mahallede oturduklarını biliyor muydunuz? Sizce bu bir tesadüf mü? Peki, Almanya şansölyesi Angela Merkel, İngiltere eski başbakanı Theresa May ve CIA eski başkanı Gina Haspel'in çocukluk arkadaşları olduklarını biliyor musunuz? Tüm bunlar ne büyük tesadüfler değil mi?

Siyonist İblislerin ellerine, kamuflaj konusunda bukalemunlar bile su dökemezler. Şimdi de tüm dünyada yaşanan bu biyolojik saldırının doğal yollardan ortaya çıktığına, katıksız Siyonist oldukları kesin olan bazı devlet adamlarının bu virüsü kapmış ve onların bile mağdur oldukları yalanına inanmamızı istiyorlar.

Önce köyü yakıyorlar; sonra da mağdur veya itfaiyeci kesilip kurtarıcı rolüne bürünüyorlar.
İnsanlığa bir virüsle saldırdılar, Pandemi yani büyük bir salgın başlattılar. Bu arada ABD Merkez Bankasında 7/24 hiç durmadan karşılıksız para bastılar. Şimdi de IMF aracılığıyla zorda kalan insanlığa destek adı altında tüm dünyayı ve tüm ülkeleri borçlandırıyorlar. Yakında da yaratılan ekonomik buhrandan olumsuz etkilenen tüm büyük şirketleri satın alacaklar. Akabinde tüm insanlığa çare diye ürettikleri mikro çipli aşıları satacaklar. Hem devasa rakamlar kazanacaklar, hem de toplumlar ve devletler üzerinde aşıladıkları mikroçipler sayesinde tam kontrol sağlayacaklar. Bu operasyonlardan sonra dolaşımda olan tüm paranın yerine dijital parayı koyacaklar. Bu sayede tüm siyaset ve tüm ekonomileri global düzeyde tek merkezden kontrol edilir ve yönetilir hale getirecekler.

Şu an tüm dünyada gerçek bir tiyatro oynuyorlar. Aşı, teşhis kitleri ve medikal malzemeler, krediler, sözde yardımları ile kamufle olup mevzi kazanıyorlar. Varlıklarını, Otellerini, Fabrikalarını sağlık personellerine tahsis edip güya hassasiyet gösteriyorlar. Güven kazanıyorlar, bu yollarla hem gizlenip hem de hedef olmaktan korunuyorlar. Algıyı yönetiyorlar. Sahip oldukları dev imkânlar, sosyal medya, uluslararası görsel medya, dev şirketler ve STK larla tüm toplumlar üzerinde algı oluşturup duyguları ve düşünceleri etkileyip yönetiyorlar. Global bir korku imparatorluğu yaratıyorlar. Hem yakıyorlar, hem yıkıyorlar; hem tehdit ediyorlar, hem de yardımsever rolüne bürünüp tüm insani duyguları istismar ediyorlar.

Arkadaşlar!
Bunların dedeleri, savaşla alt edemedikleri Kızılderilileri, önce barışa ikna ettiler. Sonra sözde barışın şerefine bu insanlara, binlerce veba mikroplu battaniye, çiçek hastalıklı kıyafetler ve çadırlar hediye ettiler. Sonuçta, Kuzey ve Güney Amerika’da bu durumdan habersiz toplam 15 milyon zavallı insanı çoluk çocuk acı içinde katlettiler. On yıllar içinde tüm Amerika’da 70 milyon Kızılderili’yi yok ettiler. Bu insanların arazilerine, mallarına ve madenlerine çöktüler. Öldürdüler, işkence ettiler, sürdüler... Sağ kalanlarını köle olarak kullanıp, kadınlarına tecavüz ettiler. İşte tüm insanlığın uğraştığı Şeytani zihniyet bu...

Şimdi anlaşılması gereken sarsılmaz gerçek şudur. Bu alçak Siyonist güruhu ve yöntemlerini tanımak ve onunla savaşmak tüm insanlığın ve özellikle tüm Müslümanların en büyük görevi olmalıdır. Ve bundan sonra insanlık, kendi geleceğiyle yüzleşmeli, İblisle olacak olan bu büyük savaşa cesurca hazırlanmalıdır.

Elbette iyilik kazanacak, tabi ki HAK kazanacak. Nihayetinde Hak gelecek, batıl zayi olacaktır. Bu ALLAH CC Müslümanlara vaadidir. Ancak bizim Müslümanlar olarak imtihanımızın, üzerimizdeki sorumluluktan kurtulmak ve Siradelmustekimde buluşmak olduğunu da unutmamamız gerekir ... ALLAH CC cümlemizi bu cihat yolunda imtihanını kazananlardan ve defterleri sağ tarafımızdan verilenlerden eylesin. Âmin... Ömrümüzü bu cihat yolunda harcamalı, bedenimizi ve ruhumuzu bu yola vakfetmeliyiz. Müslüman önce kendini, sonrada tüm insanlığı kurtarmakla görevlendirilmiş ALLAH CC 'nün yeryüzündeki Elçisidir. İşte, gerçek mücadele ve gerçek kurtuluş da bu olacaktır. Sözlerimi rahmetli Erbakan hocamızın müthiş bir cümlesi ve aslında hepimize verilmiş olan talimatını hatırlatarak bitirmek istiyorum...

" Biz Milli Görüşü, Siyonizm’i Ezmek için kurduk"
Prf.Dr.Necmettin ERBAKAN

ABD li artist Mel Gibson'nun dediği gibi :
Dünya barış istiyorsa, Müslümanlara karşı değil, İsrail’e karşı birleşmelidir.

Selâm ve dua ile...
Her şey gönlünüzce olsun...
ALLAH CC ' ya emanet olunuz...

Kaynak: Editör: Çepni Mustafa Can
 
Etiketler: YENİDEN, REFAH, PARTİSİNDEN, YENİ, DÜNYA, DÜZENİ, KONFERANSI,
Haber Videosu
Yorumlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Kadınları okutunuz, kadını okutmayan millet yükselemez…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı