Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 12:45
 
YENİDEN REFAH PARTİSİ SENİNLEYİZ KUDÜS MİTİNGİ DÜZENLİYOR
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç , 09 Şubat Pazar günü BağlantıSakaryada düzenlenecek "Seninleyiz Kudüs" mitingine Gebze'lileri davet etti.
GÜNDEM Haberi


Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç , 09 Şubat  Pazar günü Sakaryada  düzenlenecek "Seninleyiz Kudüs" mitingine Gebze'lileri davet etti.

Kılıç : Yaptığı yazılı açıklamada, Filistinliler'e yalnız olmadıklarını htirmeye devam edeceklerini belirtti.

ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanımasına karşılık mutlaka adımlar atılması gerektiğini aktaran Kılıç, Gebze’lileri  Yeniden Reafah Partisi  öncülüğünde 09 Şubat  Pazar günü saat 14:00'de, Sakarya Kent  Meydanı'nda düzenlenecek mitinge davet etti.

Yüzyılın Çözümü' adı altında Siyonist israilin, Kudüs'ün güvenlik bariyerinin dışında kalan bir alanın silahsız ve 'kontrollü' Filistin Devleti'nin başkenti olmasını kabul etmesi Filistin'in ve İslam Âlemi'nin Kudüs ve Mescid-i Aksa üzerindeki etkisini tamamen ortadan kaldırmaya yönelik olduğunu açıklayan Kılıç, şunları kaydetti:

 

Kudüs'ün bağımsız bir Filistin Devleti'nin başkenti olmadığı her türlü planın çözümsüzlük ve kaostan başka bir şey ortaya koyamayacağı gayet aşikârdır.

 

Filistin halkının geleceğini tayin etme hakkı Trump ve Netanyahu'nun değil, ancak ve ancak Filistinlilerindir. İşgalci israilin yetmiş yıllık sorunu görmezden gelerek çözüm adı altında çözümsüzlük önermesi konuyu iyice içinden çıkılmaz bir noktaya getirecektir.

 

 

 

Sonuç olarak, Filistin sorununun tek taraflı ve hukukun üstünlüğü ilkesinden çok, üstünlerin hukuku ilkesine göre, hakkı değil kuvveti üstün tutarak çözüme kavuşturulması asla mümkün değildir. 09 Şubat  Pazar günü saat 14:00'de, Sakarya Kent  Meydanı'nda düzenlenecek mitinge;İlçe Teşkilatı önü AkseSapagı,

Beylikbagı,

İstasyon,

Yavuzselim

ve Mollafenari Köyünden otobüsler kalkacaktır.Gebzeli Hemşerilerimizin Seninleyiz Kudüs Mitingine Sakarya’ya akın edeceğine inanıyoruz.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: YENİDEN, REFAH, PARTİSİ, SENİNLEYİZ, KUDÜS, MİTİNGİ, DÜZENLİYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı