Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 10:15
 
Yeniden Refah Partisi Ekim Ayı İlçe Divan Toplantısı Yapıldı.
Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Ekim ayı ilçe divanı ilçe teşkilatında MKYK Üyesi İsmail Kızılgöz, İl Başkan Yardımcıları Erkan Katırağ, Süleyman Kabaca, Kamil Tokgöz, Şahin Karagöz Kartal İlçe Başkanı Nadim Yazıcı’nın katılımlarıyla heyecan dolu bir ortamda ilçe binasında icra edildi.
GEBZE Haberi
Yeniden Refah Partisi Ekim Ayı İlçe Divan Toplantısı Yapıldı.

Reklam Ajansı

GEBZE MEDYA AJANS Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut

Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Ekim ayı ilçe divanı ilçe teşkilatında MKYK Üyesi İsmail Kızılgöz, İl Başkan Yardımcıları Erkan Katırağ, Süleyman Kabaca, Kamil Tokgöz, Şahin Karagöz Kartal İlçe Başkanı  Nadim Yazıcı’nın  katılımlarıyla heyecan dolu bir ortamda ilçe binasında  icra edildi. Birim başkanları ve Mahalle başkanlarının rapor sunmalarının ardından söz alan Erkan Katırağ :''Gebze teşkilatımıza teşekkür ediyoruz zor bir dönemde heyecan dolu bir divan ortamı oluşturdukları için. Azerbaycanlı kardeşlerimizin zaferlerini kutluyorum. Zaferleri daim olsun.'' dedi.

 

 Yeniden refah partisi MKYK üyesi İsmail Kızılgöz ise milli görüş davasının önemini anlattığı konuşmasında partisinin Türkiye genelinde vatandaşın büyük teveccüh gösterdiğini, yılsonunda Türkiye genelinde 1 milyon üye hedeflediklerini söyledi.

 

 

Kızılgöz: Milli Görüş’ün ikinci 40 yılında, davamızın ve sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz. Fiyatlar artmış, işsizlik artmış ama her ne hikmetse enflasyonun düştüğünü söylemektedirler. Bu aldatmacalar böyle gitmez. Türkiye şu an borç ve faiz batağında ezilmektedir. Almanya’da en çok vergi veren firmalar otomotiv sektörü iken bizde bankalar en fazla vergiyi vermektedir. Üretim ve istihdam giderek azalmaktadır. Biz boşuna demiyoruz, diplomalı işsizler ordusu TSK Ordusu’nun 3 misli neden böyle? Devlet istihdama-üretime yönelik yatırım yapmadı,  kamuda da adamcılık hâkim, dayın yoksa hiçbir yere giremiyorsun. İktidara yakın medyanın ve trollerin de etkisiyle bazı vatandaşlarımız; benim dolarla, Euro’yla işim yok, artarsa artsın diyorlar,  biz de onlara üzülerek de olsa “sen öyle zannet”  diyoruz.

 

 

 Dövizdeki artış nedeniyle devlet 2019’da köprü ve otoyolları yapan müteahiitlere 2 milyar TL fazladan para ödedi. (Usd üzerinden anlaşma yapıldığı için 3,6 milyar TL yerine, 5,6 milyar TL ödendi)dolayısıyla dövizin artması her şey daha da pahalanacak manasını taşıyor.

 

 

Enflasyon artacak, millet olarak fakirleşeceğiz manasını taşıyor.(ayrıca döviz arttıkça ister istemez faizler de artacak ve bu da ekonomiye, üretime, yatırıma olumsuz etki yapacak). Yeni dolar kuruyla ülkemizde ’de asgari ücretli milyonlarca insan kişi başına ‘günde neredeyse 1,5 dolar’ gelirle yaşıyor ,  (300 dolar’ın altında geliri olan 5 kişilik aile için) neredeyse açlıkla boğuşan Afrika ülkelerinin seviyesi bu aziz milletimiz bunu hak etmiyor, peki çözüm ne  çözüm yeniden refah partimiz tarafında milli kaynak paketleri ile borçsuz, zamsız, vergisiz, yıllık 100-150 milyar dolarlık kaynak üreteceğiz. Bu kaynaklarla üretim istihdam – ihracat seferberliği başlatacağız.

 

 

Paylaşımda adaletin sağlandığı,83 milyonun refah seviyesini, alım gücünün artırıldığı herkese alın teriyle rızkını temin edeceği iş imkanının sağlandığı bir Türkiye inşa edeceğiz. Dedi. Kızılgözün ardından söz alan İlçe başkanı Engin Kılıç, Biz ceket kravat siyaseti yapmayacağız halkımızın arasında olacağız. Hem partimizi tanıtacağız hem de Halkımızın sorunlarını dinleyeceğiz.

 

 

Gebze’mizde stant çalışmalarımız devam edecek bugün bizimle beraber siyaset yapmak isteyen birçok kardeşimize rozet takacağız. Mevlam çalışmalarımızı hayırlara vesile kılsın. Dedi. Program sonrası Partiye yeni üye olan vatandaşlara rozet takıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Ekim, Ayı, İlçe, Divan, Toplantısı, Yapıldı.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yeniden Refah Partisi Ekim Ayı İlçe Divan Toplantısı Yapıldı.
Yeniden Refah Partisi Ekim Ayı İlçe Divan Toplantısı Yapıldı.
Yeniden Refah Partisi Ekim Ayı İlçe Divan Toplantısı Yapıldı.
Yorumlar
Haber Yazılımı