Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 11:42
 
Yeniden Refah Gebze’den Nezaket Ziyaretleri
SİYASET Haberi


Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetimi Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Kılıç; güzel bir günde, Yeniden Refah Partisi ile milletimiz tarafından yüzyıllardır özümsenmiş bulunan Millî Görüş zihniyetini ve “Önce Ahlak ve Maneviyat” prensibinin her alanda hâkim kılınmasını için çalışacağız. Yeniden Refah Partisi İktidarında Spor Politikamız; 3 ana temel üzerine bina edilecektir. Herkes İçin, Yaşam Boyu Spor, Okul Sporları, Madalya Odaklı Spor Faaliyetleri olarak üçe ayıracağız. Böylece her kesime göre faaliyet alanları geliştireceğiz. Sağlık ilişkisi çerçevesinde, sağlıklı yaşama katkı sağlayan sportif kültürün; toplumun tüm kesimlerinde farkındalık oluşturacak şekilde özendirilmesi sağlanacak, bu kapsamda Türkiye Sağlık Haritası oluşturularak; ülkemizde bölgesel olarak karşılaşılan sağlık sorunları belirlenecek; yaşanılan çevrenin sağlık üzerindeki etkileri çerçevesinde bireylerin sportif faaliyetlere yönlendirilmeleri sağlanacaktır. Sporun birleştirici, kaynaştırıcı, pekiştirici etkisinden faydalanılarak, milli ruh, kardeşlik ve birliğin oluşması, güçlendirilmesi için her türlü sportif faaliyet desteklenecek, ayrıca madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıkların gençlerimizden uzak tutulması için de spordan faydalanılacaktır. Dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gökhan Yavaşer, Gebzemizde spor salonları ve aktivitelerinden her kesimin ve herkesin yaralanabileceğini mutlaka programlarının takıp edilmesi gerektiğini söyledi.

Engin Kılıç ve ekibi ardından Petrol İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Eyüp Akdemir’i ziyaret etti.  Ziyarette Kılıç; Bir ülkenin gerçek manada bağımsız olabilmesi için, enerjide dışa bağımlılıktan kurtulması gereklidir. Stratejik bakımdan son derece önemli olan enerjide dışa bağımlılıktan kurtulmanın sağlanması için gereken hamleler ivedilikle hayata geçirilecektir. Enerji arz güvenliği ve birçok karmaşık siyasi dengeler açısından Rusya, İran, Azerbaycan, Katar, Cezayir ve diğer komşu ülkeler ile çeşitli enerji bazlı uzun vadeli ekonomik ilişkilerimiz bulunmaktadır. Partimiz bütün bu dengeleri gözetecektir. Ayrıca Elektrik, su, doğal gaz gibi zorunlu ihtiyaç kalemleri bütün hane halkına asgari oranlar nispetinde ücretsiz olarak sağlanacaktır. Sesi. Petrol İş Gebze Başkanı Eyüp Akdemir; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti Yeniden Refah Partisinin Gebze’ye Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör:
 
Etiketler: Yeniden, Refah, Gebze’den, Nezaket, Ziyaretleri,
Haber Videosu
Yorumlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Sirkenin balı bozması gibi kötü huy da amelleri bozar. Güneşin karı erittiği gibi güzel ahlak da günahları öyle eritir.


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


31
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı