Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 18:34
 
Saadet Partisi gebze Belediye başkan adayı Burcu Çetinkaya haberleri
Saadet partisinin Gebze Belediye Başkan Adayı Daha önce İyi Partiden adaylığını açıklayan, İyi parti ve Chp arasındaki millet ittifakı anlaşması sonucu adaylığı geri çekilen Gebze kaoyunun yakından tanıdığı Op. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya oldu. Çetinkaya, Tanıtım toplantısında yapıtığı konuşmada şunları söyledi...
GÜNDEM Haberi


Kıymetli İl Başkanım , İlçe Başkanım, teşkilatımızın değerli üyeleri ve siz saygı değer basın mensubu arkadaşlar,

Bugün burada bitti denilen bir başlangıcın bitmediğini ilan etmek için buluştuk.

Bundan yaklaşık iki ay önce Gebze için hayallerimiz var diyerek bir yola çıkmıştık. Ben inanıyorum ki insan hayallerinin peşinden gitmeli. Yani hayal et ve iste ki gerçek olsun.

Gebze için, halk için, Hakk’a hizmet için, yarım kalan hayallerim için bu yarışta bana bu imkânı tekrar sağlayan Saadet Partisi ile birlikte yola kaldığım yerden devam etmek  istiyorum. Halka yapılan hizmeti Hakk’a yapılan hizmet olarak bilen bir yapının içerisinde yoluma devam etmekten büyük mutluluk duyuyorum.Kendilerine bana bu imkanı verdikleri için çok teşekkür ediyorum.

“Gebze için dürüst belediyecilik dönemi” başlıyor.

Bu dönemin öncüleriMillî Görüş hareketinin dürüst kadroları, mimarları ise bütün Gebze halkı olacaktır.

İlk başlarda yola çıkarken amacım; gönüller yapmak, gönüllere dokunmaktı. Mesleğim icabı sürekli insanlar ile iç içeyim ve onların gönüllerine dokunup birer mucizeye tanık oluyorum. Aynı heyecanı aynı şevki Gebze için de duyuyorum.

Bizler vatanımız, milletimiz ve çocuklarımızın geleceği için yola çıktık. Çıkar sağlamak için değil, halka hizmet etmek için göreve talip olduk. Çocuklarımızı sevindirelim.. Gebze’nin ve çocuklarımızın mutluluğu, huzuru, her alanda büyümesi ve kalkınması, her türlü siyasi kaygıdan önemlidir, değerlidir.. Bu düşünce ile dürüst, ahlaklı ve şeffaf bir siyaset anlayışı ile halkımıza hizmet götürmek ve gönüllere dokunmak istiyoruz.

Bölge basınımızın temsilcileri dürüst belediyecilik hizmeti haberleri yazmaya hasret kaldınız ; bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ve ben inanıyorum ki, basınımızın güzide temsilcileri özledikleri dürüst belediyecilik dönemine katkı ve destek vereceklerdir.

Ortaya koyacağımız projeler ile Gebze’mize hak etmiş olduğu değeri kazandırıp, yaşanabilir bir ilçe haline getirmek amacındayız.

Vatandaşlarımız ile arada kapılar olmadan, doğrudan yönetime dahil olabilecekleri şekilde yönetmek istiyoruz.

Biz “Gebzelilik” bilinci oluşturmak istiyoruz. Eski nesil siyaset anlayışını,  Gebze halkının yüzünü güldürecek şekilde yeni nesil siyaset anlayışıyla değiştirmek istiyoruz.

Burada yaşamanın ayrıcalık olacağı bir kent oluşturmak için yönetime talibiz.

Kısacası bizler Gebze’mizi Türkiye’de örnek gösterilecek bir kent yapabilmek için bu yola çıktık.

Bu nedenle de; Gebze için hayalleri gerçeğe dönüştürme zamanı diyerek inançla, coşkuyla, el ele kol kola beraberiz.

Bundan sonraki süreçte amaç ilçe teşkilatımız, karargâh yapımızla, il yönetimimizle ve halkımızın desteği ile Gebze Belediyesini kazanmak olacaktır.

Sizlerle bir olup, kalan süre içerisinde saha da daha fazla çalışıp arada yitirdiğimiz zamanı kendi lehimize çevirip halkımıza hizmet etme noktasında çıktığımız bu yarışı kazanacağız. Gebze’ye hizmet, ibadettir.. Gebze’nin geleceğini aydınlatmak saadettir..

Bu inanç ve düşüncelerle, sizlerle birlikte bütün Gebze’yi sevenlere çağrımız şudur:

Çare var..Hangi siyasi görüşten olursanız olun, hangi düşüncede olursanız olun . mademki Gebze’yi seviyoruz, gelin Gebze’ye bir iyilik yapalım.GelinGebzeyi beraber yönetelim.

Gebze’yi Sevenler! Gelin… Gebze’nin geleceği için , çocuklarımızın geleceği için 31 Mart günü Saadet’e oy verin.Oylarınızı Saadet’te birleştirin! Burcu Çetinkaya’ya oy verin diyorum.

Allahın izniyle birlikte başaracağız. İnanmak kazanmanın yarısıdır . İnanıyoruz, kazanacağız .Allah utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun.

Toplantımızda bizleri yalnız bırakmadığınız ve katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Allah’a emanet olun.

 

Kaynak: Editör: Mustafa Can
 
Etiketler: Saadet, Partisi, gebze, Belediye, başkan, adayı, Burcu, Çetinkaya, haberleri,
Haber Videosu
Yorumlar
Anketler
Hürriyet ve Yavuzselim'de Kentsel Dönüşüm mü Olsun, Yerinde Dönüşüm mü Olsun ?
sanalbasin.com üyesidir
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


Kenzü’l-Ummâl, 3/17
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı