>
Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 23:43 Bu haber 1947 kez okundu
 
Muhtar Ahmet Aslan Güzel işlere imza atmaya devam ediyor!
Dün Hürriyet Mahallesi muhtarı Ahmet Arslan ile beraber Fatih Devlet Hastanesini ziyarette bulunduk
ÖZEL HABER Haberi
Muhtar Ahmet Aslan Güzel işlere imza atmaya devam ediyor!

Dün Hürriyet Mahallesi muhtarı Ahmet Arslan ile beraber Fatih Devlet Hastanesini ziyarette bulunduk.

Ziyaret sebebi: ''Hayırsever iş insanı SEPTEMAR MOBİLYA VE YAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.Müdürü Sayın Abdullah Ayaz beyin katıkılarıyla 

Fatih Devlet Hastanesi'nin evde bakım hizmetini yürüten sağlık çalışanlarına bir jestti''.

Ahmet Arslan Hürriyet Mahallesi ne yapmış oldukları hizmetten dolayı evde bakım hizmeti sağlayan fatih devlet hastanesi sağlık ekibine sorumlu doktoruna ve Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi ne teşekkürlerini sundu.

Hürriyet Mahallesi muhtarı Ahmet Aslan seçildiği günden bu güne kadar  yapmış olduğu hizmetler ile adından sıkça bahsettiren bir muhtar oldu.

Ahmet Aslan yine anlamlı bir işe imza atrak, Hürriyet mahallesinde hasta ve yaşlılara evde bakım hizmeti veren Fatih Devlet Hastanesi Evde bakım hizmeti yapan sağlık çalışanlarına teşekkür mahiyetinde öğle yemeği ısmarladı.

 

Aslan gazetemize yapmış olduğu açıklamada: Başhekimi Uzm. Dr. İlyas SARI ya , Evde bakım ekibinin sorumlusu Doktor Canan Ertürk’e onların nezdinde özellikle pandemi sürecinde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı tüm sağlık çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunarım dedi.

Ahmet Aslan Hastanenin 6.katında hizmet veren pandemi servisi çalışan Servisin sorulu hemşiresi Züleyha Aydın ile beraber serviste bulunan sağlık çalışanlarını da unutmayarak onlarıda serviste ziyaret ederek moral oldu.

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı