Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 15:07 Bu haber 269 kez okundu
 
“Köy Köy, Mahalle Mahalle Gezeceğiz”
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç,İl ve ilçe yönetimi, Cumaköy’de vatandaşlarla buluşarak, sorun ve taleplerini dinledi.
SİYASET Haberi


Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, İl ve ilçe yönetimi, Cumaköy’de vatandaşlarla buluşarak, sorun ve taleplerini dinledi. Cumaköy muhtarı Hüseyin Ünal’ı Mollafenari köyü muhtarı Mehmet Ballı ve yönetimiyle birlikte ziyaret etti. Ziyarette Yeniden Refah Partisi’nin yeni kurulan bir siyasi hareket olduğunu ama kısa sürede Dr. Fatih Erbakan liderliğinde tüm ülkede teşkilatlandığını belirten Kılıç,  Köylülerimizin birinci derecede şikâyetlerinin başında Tarım arazilerinden alınan arsa vergileri olduğunu bunu gündeme daha önce taşıdıklarını ama bu konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Kılıç Tarımın ve hayvancılığın bitme noktasına geldiği, çiftçimizin, köylümüzün ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Orman köylüsüyle ormanlarımızı barıştıracağız. Köylüsü olmayan ormanı korumanın son derece zor olduğu uygulamalarla görülmüştür. Bu düşünceden hareketle, orman köylüsünün gelirlerini arttıracak tedbirler alınacak, orman köylülerinin köylerini terk etmemeleri sağlayacağız" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumaköy Muhtarı Hüseyin Ünal Tarla vasfındaki arazilerinin arsa vergisi üzerinden alınmasını öngören yasanın Gebze Belediye meclisinde biran önce düzeltilmesi gerektiğini söyledi. Bu Konuyu kamuoyuna taşıyan Yeniden Refah Partisi İlçe Teşkilatına teşekkür etti. Ziyarette Köylerden sorumlu ilçe yönetim kurulu üyeleri Raif Öz, Cumaköy Temsilcisi Ahmet Erdoğan Gençlik Teşkilatı ilçe yönetim kurulu üyesi İsmail Hancı’da hazır bulundu.

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör:
 
Etiketler: “Köy, Köy,, Mahalle, Mahalle, Gezeceğiz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı