Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 12:53 Bu haber 256 kez okundu
 
KILIÇ:GEBZE'YE TAM TEŞEKKÜRLLÜ MİKRO CERRAHİ LAZIM
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç
GÜNDEM Haberi


Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç Haftalık Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı konuşmada;  

Sanayici ve Esnafımızı ziyaretlerimiz noktasında bize en çok dert yandıkları konuların başında hastanelerimizdeki eksikler geliyor. Gebze bölgesinin (Darıca,  Dilovası, Çayırova) sınırları içerisinde bir çok Organize Sanayi Bölgesi, Kooperatif ve Küçük ölçekli Sanayi siteleri mevcut.

 

 Fakat bu bölgelere yakın İşçimizin ve halkımızın sorununu çözecek Mikro Cerrahi Poliklinikleri ve Doktorları Gebze İlçemizde bulunan Fatih Devlet Hastanesi ve Farabi Eğitim ve araştırma hastanelerinde bulunmamaktadır.

 

 

 Ağır sanayinin olduğu, sürekli iş kazalarının yaşandığı Gebze’de tam donanımlı bir hastanenin olmaması maalesef telafisi mümkün olmayan acılara neden olmaktadır. Daha kaç İşçimizin El, Kol, Parmak, Ayak kopmaları sonucunda sakat kalmasına şahit olacağız.

 

 

  Biz buna çözüm olarak ilçe halkımızın tüm ihtiyacını karşılayabilecek ve merkezi bir yerde konumlanacak tam teşekküllü bir Mikro Cerrahi polikliniği yapılmasını öneriyoruz. İlçemizde kamu ve özel sektörde binlerce işçi ve memur çalışanın üyesi olduğu sendika temsilciliklerinin, binlerce esnafa hizmet götüren ve onların aidatları ile varlığını sürdüren sivil toplum kuruluşlarımızın sosyal sorumlulukları gereği, üyelerinin sağlık sorunları ile ilgilenmelerini ve bu konuda kamuoyu oluşturmalarını diliyoruz.

 

 

Kimse devlet hastanesinden alınan bütünsel hizmetten hoşnut değil. Sağlık Bakanlığımızdan ve Gebze İlçe Sağlık müdürlüğümüzden bu sorunları halktan dinlemesini özellikle rica ediyoruz ve buna göre tasarruflarda bulunması gerektiğine inanıyoruz.dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KILIÇ:GEBZE'YE, TAM, TEŞEKKÜRLLÜ, MİKRO, CERRAHİ, , LAZIM,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Bir köy muhtarsız olmaz.Bir iğne ustasız olmaz,sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim’siz olur ?


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı