Haber Detayı
01 Eylül 2020 - Salı 20:08
 
İZMİT VE GEBZE'DE CORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI
İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, diğer kurumlar ile müşterek olarak AVM ve diğer işyerlerinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimler gerçekleştirilmeye devam ediyor.
KOCAELİ Haberi
İZMİT VE GEBZE'DE CORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri korona virüs denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Kocaeli Valiliği bünyesinde İl Ticaret Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı personellerinden oluşan ekipler, özellikle İzmit ve Gebze ilçelerinde Koronavirüse karşı alınan tedbirler doğrultusunda denetimlerini sıkı bir şekilde uyguluyor.

 

 

AVM’LERDE MÜŞTEREK DENETİMLER YAPILIYOR

 

 

Büyükşehir Zabıta ekipleri İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusundaki denetimler kapsamında, AVM ve şehir içindeki iş yerlerini diğer kurumlardaki personeller ile birlikte denetliyor. Denetimlerde iş yerleri çalışanlarına maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda alınan tedbirler hatırlatılıyor.

 

 

LOKANTA VE KAFELER DE DENETLENİYOR

 

 

Lokanta, pastane, kafe, kahvehane ve diğer işlerindeki denetimleri, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri kendi sorumluluk sahasındaki yerlerde gerçekleştiriliyor. Yine buradaki denetimlerde de hijyen, maske, sosyal mesafe ve Koronavirüs kapsamında alınan tedbirlerin uygulaması konularında kontroller yapılıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İZMİT, VE, GEBZE'DE, CORONAVİRÜS, DENETİMLERİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı