Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 10:58
 
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler 24 Şubat – 1 Mart Vergi Haftası’ Nı Ve 1 Mart Muhasebeciler Günü’ Nü Bir Açıklama Yaparak Kutladı.
GÜNDEM Haberi


Gönüllü vergi ödeme bilincinin arttırılması ve toplumumuzun tüm kesimlerinde bu bilincin oluşturulması adına her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası ve 1 Mart Muhasebeciler Günü’nde, bu alanlardaki tüm çalışanların özel günlerini kutlarım.

Vergi bilincinin en yüksek yaşandığı yerlerden biri olarak, bölgemiz 71 ilin toplamından fazla ödediği vergi miktarıyla, tahakkukunda birinciliği üstlenmesiyle ve bünyesinde barındırdığı 4 adet vergi dairesiyle ekonomik ölçekte sağlam bir gelir kaynağı yaratılmasına imkan sağlamaktadır. İdare ile vergi mükellefleri arasında köprü görevi gören, maliyenin güçlenmesinde önemli bir işlevi olan serbest muhasebecilerimiz de iş dünyasının kalbidir.

        Vergi, ekonomik büyümeyi teşvik eder, istihdamı ve sanayileşmeyi büyük ölçüde etkiler. Ülkemizin kalkınması, kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için devletimizin başlıca gelir kaynağı olan vergi geliri, ekonomik büyümenin de en önemli unsurlarındandır.

Bu vesileyle, bu yıl 24 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası ve 1 Mart Muhasebeciler Günü’nde; tüm yetkililerimize işlerinde kolaylıklar diler, kişi ve kuruluşlarımıza da, kazançlarının bir bölümünü kalkınmanın temeli vergi olarak ödemenin huzuru içinde, sağlıklı, hayırlı, bol kazançlı yıllar temenni ederim.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Gebze, Ticaret, Odası, Yönetim, Kurulu, Başkanı, Nail, Çiler, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı