>
Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 11:22
 
Gebze Anibal Anadolu Lisesinden 3A Projesi
Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aileleri ile yaşadıkları tüm iletişim sorunlarını ortadan kaldırmak ve aileleri de eğitimin önemli bir ayağı olarak sürece dahil etmek isteyen Gebze Anibal Anadolu Lisesi 3A projesinin hazırlıklarını sürdürüyor.
EĞİTİM Haberi
Gebze Anibal Anadolu Lisesinden 3A Projesi

Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aileleri ile yaşadıkları tüm iletişim sorunlarını ortadan kaldırmak ve aileleri de eğitimin önemli bir ayağı olarak sürece dahil etmek isteyen Gebze Anibal Anadolu Lisesi 3A projesinin hazırlıklarını sürdürüyor. Salgın dolasıyla çevirimiçi olarak gerçekleştirmeyi planladıkları aile eğitim projelerini anlatan Okul Müdürü Turan ATİLLA iki dönem boyunca sürecek etkinliğe ilişkin şunları ifade etti.

“Başarılı ve mutlu toplumların birbirlerini iyi anlayan ve birlikte güç üretebilen bireylerden oluştuğunu biliyoruz. Bu sebeple geleceğimizin teminatı gençlerimizin iletişimde başarılı olmaları için çalışmaya devam ediyoruz. Ailenin ve kültürün yaşamımızda vazgeçilmeyen yerini çok önemsediğimiz için, gençlerimizin aileleriyle yaşayabilecekleri tüm iletişim sorunlarını çözmeye talibiz.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şener DOĞAN’ın destekleri ve Sayın Kaymakamımızın olurları ile Konusunda söz sahibi isimlerin katılımıyla gerçekleştirmeyi planladığımız ANİBAL AİLE AKADEMİSİ projemizin ilk adımını Aralık ayında gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Başarılı ve amacına uygun olarak tamamlanmasını diliyoruz. Ve her zaman olduğu gibi #aniballiolmak ayrıcalıktır diyoruz.”

Biz de 3A (ANİBAL AİLE AKADEMİSİ) projesinin faydalı ve verimli geçmesi temennisiyle başarılar diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Anibal, Anadolu, Lisesinden, 3A, Projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı