Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 23:32
 
DİZİLERDEKİ BÜYÜK TEHLİKE !
Bu Haberi Mutlaka Okuyun
ÖZEL HABER Haberi


Dr. Yağmur Mirzayeva'dan Çok Önemli İkaz! Had safhaya ulaşan eşcinsellik akımı… Asıl vuruş doğumla başlıyor! 07 Haziran 2019, 06:02 Artık aklımızı zorlayacak ve hakikaten “Tepki vermezsek” eski kavimler gibi helâkımızıbekleyeceğimiz günlerin eşiğindeyiz. Önceleri “Sağlıklı yaşam” için yazıyordum ama bugün “Nasıl insan kalabiliriz?” sorusunun cevabını arar oldum. Neslimizi ve ümmetimizi tehtid eden “eş cinsellik” belası günümüzde kirli eller tarafından öyle normalleştirildi ki artık önünü alamaz bir hale geldik toplum olarak. İnanın, gelen özel mesajların bir bölümünü paylaşmaya kalksam, dudaklarınızı uçuklatmaya yeter. "Evlendikten sonra kocasının eşcinsel olduğunu... Erkek kardeşinin erkek sevgilisi olduğunu... Hafız olacak kadar dinde ilerleyen kızlarımızın hemcinslerine ilgi duyduklarını…” şu an buraya “yazabildiklerim..” yazamadıklarımı ise artık siz tasavvur edin. Her defasında şunu sordum kendime; “-Ne oluyor ismi ‘Muhammed… Aişe…’ olan evlatlarımıza? Bu çocuklar gökten zembille inmiyor ki, bizim kucaklarımızda büyüyorlar.” Bunun analizini yapmaya çalışırken bir nokta dikkatimi çekti. Şu an sosyal medyada büyük bir algı operasyonu var. Ne kadar cinsiyetsiz insan varsa, popüler olmuş durumda. Ve hepsinin bir tek ortak noktası var “Görkemli hayat ve zenginlik!” Nerede bir eşcinsel tip görsek, hepsi havuzlu villalarda oturuyor, son model giyiniyor, şoförlerle geziyor. Tam da gençlere özendirilen o hayatın sefasını sürüyorlar. Peki nasıl oluyor bu!.. Nereden geliyor bu suyun kaynağı? Elbette, tankla-topla giremedikleri ülkelerin ahlakını çökertip, biyolojik olarak savaş açan eller, her türlü imkanı sağlıyor. Bunu finanse edenler lağımı, “çiçek bahçesi” gibi göstererek süslemektedirler. Bu insanlar, birer proje olarak sunuluyor ve büyük paralarla destekleniyorlar. Hem de öyle ki medya, bu kişileri “İnce, naif, yardımsever, mazlum, masum..” insanlar gibi paketleyip bizlere sunuyor. İşte şeytanın en büyük aldatması ise burada başlıyor. “Netflix” ve benzer platformların batağına saplanan ve popüler dizilere bir sezonu neredeyse 3 gündeizleyecek kadar bağımlı olan gençlere sunulan o yabancı dizilerin yüzde 90'ında eşcinsel karakterler işleniyor.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: DİZİLERDEKİ, BÜYÜK, TEHLİKE, !,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Tek olan şey bölünme kabul etmez, gerçek tekdir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı