>
Haber Detayı
20 Şubat 2021 - Cumartesi 12:37 Bu haber 367 kez okundu
 
Deva’dan Geleceğe ziyaret!
Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
ÇAYIROVA Haberi
Deva’dan Geleceğe ziyaret!

Ziyarete Deva Partisi  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Özlem Kaya’da katıldı.

 

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve yönetimi 19 Şubat Cuma günü Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci ve yönetimini İlçe Teşkilat binasında ziyaret etti. 

 

Demirci yaptığı konuşmada; Deva Partisi  Çayırova İlçe Başkanı Sayın Mehmet Saraç ve Yönetimine ; ayrıca Deva Partisi İl Yönetim  Kurulu Üyesi Özlem Kaya Hanımefendiye nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.

 

İnşaallah hem ilçemiz hemde ülkemiz için görüş alışverişlerimiz bu şekilde sürecek. Dedi.

 

Saraç; program da yaptığı konuşma da; Teşkilat Binası açılışımız ve de 1.Olağan Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Sayın: Kağan Demirci ve ekibine bugün bir iade-i ziyaret gerçekleştirdik. Misafirperverliği için Kağan bey ve yönetimine çok teşekkür ederim. İlçemiz ve Ülkemiz; başta ekonomik kriz, ve pandemi olmak üzere bir çok siyasi mesele yüzünden sıkıntılı ve zor günler geçiriyor. İnşaallah bu süreçler de daha sık bir araya geleceğiz ve bu meselelerin çözüm yolları için istişareler de bulunacağız.

 

Kaynak: (GHS) - GEBZENİNSESİ GAZETESİ HABER SERVİSİ Editör: GSH gebzeninsesi.com haber servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı