Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 22:13
 
Büyükdede, Gebze MÜSİAD Toplantısında
EKONOMİ Haberi


 BÜYÜKDEDE GEBZE MÜSIAD ISTİŞARE TOPLANTISINDA..

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı ve aynı zamanda MÜSİAD Yüksek İstişare kurulu üyesi olan Hasan BÜYÜKDEDE Gebze MÜSİAD ile telekonferansta bir araya geldi.

Toplantı Şube Başkanı Serkan BEYAZ'ın selamlama ve teşekkür konuşması ile başladı.

BEYAZ ,İnsan sağlığını birinci sıraya alarak üretim ve sanayi çarklarının dönmeye devam etmesinin önemli olduğunu ifade ederek, üretimini arkalıksız sürdüren ve birçok ülkeye yardım gönderen Türkiye’nin süreçten güçlü  çıkacağını ifade etti.

Ardından sözü alan MÜSİAD Genel Merkez Üst Kurul Başkanı Oktay DEDE MÜSİAD’ ın bütün şube ve birimleri ile sahada olarak süreci yönettiklerini ifade ettiler.

Toplantıda Bakan Yardımcısı Sayın Hasan BÜYÜKDEDE
MÜSİAD’ ın bütün şubeleri ile yürüttükleri faaliyetler için teşekkür ederek konuşmalarına devam etti.

Sayın BÜYÜKDEDE,
Bütün illerde olduğu gibi bölgemizde Sanayi il müdürlüklerimiz koordinasyonunda ciddi çalışmalar yapıldığını ifade etti.

Kocaeli ve Gebze'nin sanayii üssü olması hasebiyle ayrıca ilgilendikleri,
Fabrikalarımızda Koronavirüs testleri yapıldığını, Bölgemizde Vaka sayılarının çok az olduğunu, sanayicilerimizin Yasaklı günlerinde, Çalışmaları konusunda önlerini açarak il müdürlüklerimiz ve valiliklerimiz ile çalışmalarını sağladıklarını ifade ettiler. 

Sayın Bakan, özellikle Sanayicilerimizin, iş dünyamızın BİZBİZE yeteriz kampanyasına yaptıkları ciddi destekleri ifade ettiler. 

Sayın BÜYÜKDEDE ,
Bu süreçte Tarım ile sanayinin bir biri ile entegre olması gerektiğini gördüklerini bu anlamda Tarım bakanlığımız ve Sanayi Bakanlığımız ciddi bir iş birliğinin içerisine girdiklerini ifade ettiler. 

İstisare toplantısı, Sayın BÜYÜKDEDE' nin, üyelerden gelen sorular cevaplamaları ile son buldu.

Kaynak: Editör: Çepni Mustafa Can
 
Etiketler: , Büyükdede,, Gebze, MÜSİAD, Toplantısında,
Haber Videosu
Yorumlar
sanalbasin.com üyesidir
Özlü Sözler
Bal her ağıza tatlılık verir


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Modül 1

 

 
KOCAELİ SON DAKİKA HABERLERİ
Herkese Açık grup · 13.231 üye
Gruba Katıl
www.gebzeninsesi.com Haber ihbar Whatsapp  0532 233 28 80
 
Modül 3
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı