Astroloji

 

 

 
Akrep (04.12.2020)
Amacınızı ve gittiğiniz yolu düşündüğünüz bugün, bazı çelişkilerin içinde kalmış olabilirsiniz. Yaşamak istediğiniz hayatı mevcut koşullarınızı göz ardı ederek kurmaya çalışmayın. Umutlarınız ve gerçekliğinizi birbirinden ayrı tutmadan adım atmalısınız. 
 
Aslan (04.12.2020)
Bugün gizli kalmış, arka planda seyreden konuların gün yüzüne çıktığına şahit olabilirsiniz. Düşünerek ve olayı doğru bir şekilde anlayarak tepki vermelisiniz. Biliyorsunuz, gerçek hiçbir zaman gizli kalmaz. 
 
Balık (04.12.2020)
Yalnızlığa bir son vermek ve mutlu olmak için kalbinizin sesine kulak verin. Bu durumu açığa çıkarmak her şeyden önce biraz rahatlamanızı sağlayacaktır. Eğer adım atmanız gereken bir konu varsa bugün sevginizi paylaşmayı tercih edebilirsiniz. 
 
Başak (04.12.2020)
Değer yargılarınızı ve değer verdiğiniz insanları düşündüğünüz bir gündesiniz. Sınırlarınıza dahil olabilen yakın çevrenizle vakit geçirmek, uzaktan da olsa görüşmek isteyebilirsiniz.
 
Boğa (04.12.2020)
Kendinizi değersiz hissetmeyin ve bunu hissettiren durum ya da kişilere müsaade vermeyin. Sizin değerinizi siz belirlersiniz, çünkü bugün olduğunuz kişiye kavuşmak için ne bedeller ödediğinizi en iyi yine siz bilirsiniz. Bir yarış halinde olacaksanız, bu önce kendinizle olmalıdır. 
 
İkizler (04.12.2020)
Ekonomik koşullarınızla ilgili vereceğiniz duygusal tepkiler doğru kararı almanıza engel olabilir. Bunun önüne geçmek için problemleri mantığınız ve gerçekçi çözümlerinizle ele almalısınız. 
 
Koç (04.12.2020)
Zamanın yetmediği, günlük temponuzun arasında ailenize vakit ayıramadığınız hissine kapılabilirsiniz. İşlerinizi ve zamanınızı planlayarak hareket etmeye çalışın. Bu sayede hem dinlenmek için hem de işlerinizi bitirmek için yeterli vakit ayırmış olacaksınız. 
 
Kova (04.12.2020)
Topluluklar içinde hatta önünde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizin fikirlerinize ihtiyaç duyuyor olması sizi bu isteğe itiyor olabilir. Ama bugünleri kalabalıklar kadar bireysel alanlarınızda kendiniz için de değerlendirmelisiniz.
 
Oğlak (04.12.2020)
Arka plan gerçekleşen bazı olayların varlığı gözleriniz önüne serilebilir. Sakin ve makul tepkiler vererek asıl sözlerinizi olayların sona ermesini beklemelisiniz. 
 
Terazi (04.12.2020)
Bazen kenarda kalmak ortada olmaktan daha iyi bir fikirdir. Böylece hem bir arada olduğunuz insanlara hem de kendinize zarar verecek duygusal tepkilerden uzaklaşmış olursunuz. Bugün öyle bir gün. 
 
Yay (04.12.2020)
İşbirliği halinde olduğunuz kişilerle olan iletişimlerinize ani tepkileriniz ve refleksleriniz damga vurabilir. İletişimde önce dinleyen olmak hem tartışmaların önünü kesecek hem de problemlerin çözümünü kolaylaştıracaktır. Her olayın iyiye dönüştürme özelliğinizi bugün daha fazla kullanmalısınız.
 
Yengeç (04.12.2020)
Sevgiyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir gündesiniz. Güzel hisleri paylaşarak çoğaltmaktan yana bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak bunu yaparken çevrenizdeki insanları sıkmayacak şekilde hareket etmelisiniz. 

 

 

 

Haber Yazılımı