>
Astroloji

 

 

 
Akrep (22.04.2021)
Çalışma ortamınızda hakkınızdaki dedikoduları öğrenebilirsiniz. Vereceğiniz cevaplar kalitenizi belirleyeceği için size yakışmayan bir tutum sergilememeye dikkat etmelisiniz.
 
Aslan (22.04.2021)
Çalışma koşullarınızın olumsuzluğundan şikayetçi olabilirsiniz. Şartların iyileştirilmesi için gereken her şeyi yapabilecek güçtesiniz. Ancak sizi de aşan durumların olması halinde öfkelenmek yerine konunun muhatabı ile görüşmeyi denemelisiniz.
 
Balık (22.04.2021)
Kendinize olan güveninizi yeniden kazanmak için yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Duygularınıza mantığınızı da entegre ederek ilerlemeyi seçmelisiniz. İkisinin birbirinden ayrıldığı anlarda yaşadıklarınızı düşünerek buradan çıkan derslerle hareket etmeniz faydanıza olacaktır.
 
Başak (22.04.2021)
İlişkinizde abartılı davranışlarda bulunmanız söz konusu olabilir. Davranışlarınızın takıntı boyutuna dönüşmemesi için kendinize geçemeyeceğiniz bir sınırı belirlemelisiniz. Bunu yaparken başkalarına karşı çizdiğiniz sınırlardan ilham alabilirsiniz.
 
Boğa (22.04.2021)
İletişiminizde kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Mantığınızın çizdiği yolu tercih edip etmemekte zorlanabilirsiniz. Konunun sizi neden bu kadar zorladığını bulduğunuzda çözümün de burada gizli olacağını fark edeceksiniz.
 
İkizler (22.04.2021)
Çalışma ortamınızdaki projeleriniz düşündüğünüz gibi ilerlemiyor olabilir. Gerçekçi yaklaşmak yerine hayallerinizle hareket ediyorsanız yanılma payınız yüksek olacaktır. Çevresel koşulları ve sizin dışındaki gelişmeleri de hesaba katarak hareket etmenizde fayda var.
 
Koç (22.04.2021)
Yeni bir yaşamın umut dolu adımını atmak için güne uyanıyorsunuz. Kararlarınız geleceğinizi şekillendirirken, başarılarınız sizi her zaman zirvede tutuyor. Kuracağınız düzeni bu istikrarı koruyacak şekilde hazırlamalısınız.
 
Kova (22.04.2021)
Duygusal yakınlık hissettiğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla hislerinizi paylaşmanız kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Yapacağınız fikir alışverişleri olaylara farklı açıdan bakmanız ve çözüm bulmanız konusunda size destek olabilir.
 
Oğlak (22.04.2021)
Aileniz ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Olayları çok büyütmeden aile içinde bu tür olayların olabileceğini unutmamalısınız. Aile olmanın güzelliğini hissederek hayatınıza devam etmelisiniz. 
 
Terazi (22.04.2021)
Şanslı gününüzdesiniz. Özel işlerinize zaman ayıramadığınızı düşündüğünüz anlarda dostlarınızın desteği size ilaç gibi gelebilir. Bu şansı iyi değerlendirmek için öncesinde hazırlıklarınızı başlatmalısınız.
 
Yay (22.04.2021)
Arkadaşlarınız arasında tutarsız ve iki yüzlü davranışlar sergileyen kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Burada bir manipülasyon ve tuzak oluşabilir. Kiminle nasıl bir iletişimde olduğunuzu ve insanların size olan yaklaşımlarını iyi anlamalısın.
 
Yengeç (22.04.2021)
Çalışma ortamınızda üstleriniz sizden yeni bir görev isteyebilir. Hedef kitlenizi düşünerek yapacağınız bu çalışmada tüm tecrübenizi kullanmanız, oluşturacağınız etkiyi büyütecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı